Fellnet me guma

Shitet nga: Ardian 09 Qer 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet me guma ne gjendje shum te mire 16-she,për passat,Golf 5,6,7.bora.turan.Mund te kontaktoni edhe ne viber ne numer +37744527620
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim