Fellnet per golf 4

Shitet nga: Drilon 09 Pri 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellent per golf4.Jan numer 15.Fellent jan te mira.Mund te na konktaktoni ne keta numra 044364358/049561012.Mund te na gjen dhe ne viber.😉
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim