Fellnet

Shitet nga: Erion 09 Dhj 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet nr 16 me 4 sharafa profili 195 45 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim