Felne me goma dimri per Audi A4 A5 A6

Shitet nga: Felne 21 Shk 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felne me goma te dimrit shum te mira 225. 50. 17 per Audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim