GOMA TE REJA 255/50/19

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto DeLuxe 04 Krr 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMA TE REJA 255/50/19

SPORT SUV GT

107V XL

INTERSTATEautodeluxe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim