GOMA 205/55/16

Shitet nga: xxx 25 Shk 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
DY GOMA TE PERDORURA 205/55/16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim