GOMA INTERSTATE SPORT IXT-1

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto DeLuxe 04 Krr 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMA INTERSTATE SPORT IXT-1

PROFILI
215/55ZR16 97 W XL

autodeluxe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim