GOMA M+S 175/70 R13

Shitet nga: Goma ver dimer 04 Shk 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan te perdorne vetem kto 2ja i shes qmimi arsyshem......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim