GOMA ME FELLGE PER MERCEDES BENZ AMG 18 COLL

Shitet nga: Auto DeLuxe 04 Krr 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMA ME FELLGE PER MERCEDES BENZ AMG 18 COLL

245/40/18

A211 401 6602

8,5JX18H" ET 38

GOMA SHUM TE MIRA PIRELLIautodeluxe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim