GOMA NR 13 M+S MICHELIN

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: best-cars 29 Shk 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma numer 13 goodyear MICHELIN viti i tyre esht 2014 shum te ruajtura pak te perdorura per me shum info kontakto ne 044316242-049427363
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim