GOMA TE REJA 255/40 R 19

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto DeLuxe 04 Krr 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMA TE REJA

FALKEN AZENIUS
FK 453

255/40 R 19 100 Yautodeluxe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim