GOMA TE REJA 265/40 R 20

Shitet nga: Auto DeLuxe 04 Krr 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMA DIMRI TE REJA

DUNLOP

WINTER SPORT 3 D
265/40 R 20 104 V

autodeluxe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim