GOMA TE REJA 275/35 R 20

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto DeLuxe 04 Krr 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMA VERES TE REJA

DUNLOP

SP Sport MAXX GT

275/35 ZR 20
autodeluxe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim