GOMA TE REJA 275/35 R 20

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto DeLuxe 04 Krr 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMA TE REJA TE VERES

NOKIAN TYRES
NOKIAN Z-LINE


275/35 R 20 102 Y XL
300 Km/h






autodeluxe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim