GOMA TE REJA 295/35 R 21

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto DeLuxe 04 Krr 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMA TE REJA TE VERES

CONTINENTAL
Conti Sport Contact 5P SUV

295/35 R 21 103 Y FRautodeluxe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim