GOMA

Shitet nga: Arbri 21 Mar 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 080 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
1) Goma -Continetal 205-55-16 - 50E
2) Goma -Mchelin- 225-55-16 - 80E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim