GOMA

Shitet nga: Dini 26 Maj 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat siq po shifen edhe ne foto jon pothujse te reja veq 1 ver jon vozit nr gomave 195.65.15 dje kan ardh prej gjermonie
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim