Goma 215/75 R17,5

Shitet nga: Emir 12 Sht 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 215/75 R17.5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim