Goma M+S 185/65 R15

Shitet nga: valon 12 Mar 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat e dimritt M+S 185/65 R15 te ardhura prej jashti per ma shum kon 049 722-900 ..,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim