Goma me disqe alumini

Shitet nga: Aldo 11 Mar 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe alumini me gjith goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim