Goma me shumic 5Euro copa me shumic

Shitet nga: Guma 29 Nën 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   7 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma me shumic 5 Euro copa 13/14/15/16/17/18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim