Goma per gjip 235/65 R17 M+S

Shitet nga: valon 25 Shk 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat per gjip gomat jonn 3 ni sharr e tjetra ndryshe amo gomat jon ne gjendje te mirr 235/65 R 17 NR 049-722-900
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim