Goma per dimer 155/65/14 dyjat 30 €

Shitet nga: Xx 25 Jan 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   35 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten apo ndrohen gomat per dimer 155/65/14
Qmimi volitshem dyjat 35 Euro
045_243_957 049_599_295 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim