Goma

Shitet nga: shpejtim blakaj 30 Mar 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma per qereq 100 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim