Goma

Shitet nga: Kujtim gashi 23 Sht 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim