Goma

Shitet nga: Fidani 31 Tet 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te dimrit te perdorura
Gomat jan ne gjendje te mir
4 goma me Bandasha : 2 copa jane maxxis ndersa 2 tjera jane Continental .
Madhesia : 195 /65 R / 15
Qmimi eshte 100 euro , ndersa Kapakt kush don jane plus 25 Euro( jane origjinal te golf 6 nga Fabrika , rrin shum bukur ne vetur )
Te interesuarit mund te kontaktojn edhe ni Viber .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim