Goma

Shitet nga: kushtrim 09 Shk 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma shum te mira 195-60-16C 6 muj te perdorne 25 € copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim