Goma

Shitet nga: olti 26 Mar 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jan 4 goma michelin 195 65 15 me bandash te pezhos por shiten veq e veq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim