Goma

Shitet nga: kreshnik 27 Mar 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes keto guma gjendje tmira te alominit jon 130 ero jon 15 tjerat jon 13 te hekrit dimrit 100 per me shum info kontakto ne tel ose viber +37744583378
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim