Goma 14.00R20 Continental 22PR

Shitet nga: Autogoma"DAJA" 20 Pri 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat qysh po shifen edhe ne foto shum pak jon t perdorme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim