Goma 14.00R24

Shitet nga: Auto Goma"DAJA" 07 Shk 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan keto ne foto jan 24 palshe jon gysme baje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim