Goma 14.5R20 365/80R20 Pirelli 18PR

Shitet nga: AutoGoma*DAJA* 24 Tet 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma jan shum pak t perdorme 365/80R20 Pirelli Pista
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim