Goma 14-she

Shitet nga: Besart 13 Tet 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma 14-she me bandasha me kapaka ,
Jan 3 goma jan te mira pak te perdoruara .


049 665 596 - 049 564 288
mundeni edhe Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim