Goma 17 dimrit

Shitet nga: Genc 28 Nën 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
225/50r17 run flat guma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim