Goma 18 te veres

Shitet nga: Xxx 11 Jan 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2. Goma te veres 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim