Goma 205/55/16

Shitet nga: goma 18 Shk 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2goma 205/55/16 michelin per dimer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim