Goma 205 60 16

Shitet nga: Toni 28 Tet 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat, me dimensione 205 60 16, ne gjendje te mire, per me shume info telefono ne numrin e poshte shenuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim