Goma 205/60/15

Shitet nga: Besi 03 Sht 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e dimrit 205/60/15 gomat jan te perdorura 1dimer nga une jan shum te mira mir Po per shkak te nderrimit te automjetit me s'mund ti perdor .Cmimi shum i volitshem dhe i diskutushem.Po ashtu bej nderrim me gjera tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim