Goma 205.60.15

Shitet nga: Besnik 07 Pri 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat te firmes Hankok jan t mira per vere edhe skom pas problem me to ama m kan ardh t reja prej jashti tash spo m duhen i shes shum lir veq mi hek se pom nxojn ven .Te interesuarit mund te kontaktojn ne cdo koh edhe n Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim