Goma 225 40 18

Shitet nga: xxx 23 Mar 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 goma 225 40 18....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim