Goma 235/65R17

Shitet nga: Qamil 17 Shk 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Dy Jan te Reja e dy 60% te ardhura nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim