Goma 275/45 R 20

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto DeLuxe 04 Krr 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMA TE REJA

MINEVRA F 110
Premium Quality Tyres

275/45 R 20 110 V XLautodeluxe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim