Goma 365/80R20 14.5R20 18PR

Shitet nga: Autogoma"DAJA" 14 Tet 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 365/80R20. 14.5R20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim