Goma 3euro copa

Shitet nga: Beni 13 Mar 06:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 3 euro per cop Jan afersisht 400-500 cop ka edhe gjipav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim