Goma 9.00r16 255/100R16

Shitet nga: Auto Goma"DAJA" 14 Sht 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma t kforit 255/100R16. 9.00R16 qmimi per 1 cop i pa sidkutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim