Goma M+S me bandash te metalit 16

Shitet nga: Bmw 20 Mar 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gumat per bmw M+S me bandash te metalit 205/60/r16 te importuara nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim