Goma M+S per Hamer

Shitet nga: Hamer 30 Mar 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan gjysem te bajtura 325/50-22
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim