Goma Me Felne 15

Shitet nga: Arton 04 Shk 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma Me Felne 15 ne Gjendje Shum Te Mir Arsyja e Shitjes Mos Perdorimi Jan Me 4 sharafa,,, 049 400 932 045 577 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim