Goma Per Mercedes dhe per vetura tjera

Shitet nga: no name 17 Shk 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma Per Mercedesa jan shum te mira po ashtu mund
perdoren per emela.
PO ASHTU KEMI EDHE GOMA TE NDRYSHME LLOJE TE NDRYSHME TE TYRE NESE I MERRNI TE GJITHA
KOMPLET JU JEPIM ME NJE QMIM TE ARSYSHEM....
JU MIR PRESIM ..MUND TE THIRRNI NE VIBER +37744426016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim