Goma Pironeri 6.90/6.00 9

Shitet nga: Auto Goma"DAJA" 28 Shk 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan te inportura nga evropa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim